Агентство нерухомості “ КРОК ” працює на ринку нерухомості м.м.Черкас , Золотоноші  та регіоні з травня 2013 року.

Основними принципами роботи агентства є високий професіоналізм  та висока культура обслуговування своїх клієнтів на основі прозорості і довірливих відносин.

 Ми володіємо сучасною матеріально-технічною базою для здійснення ріелторської діяльності і якісного обслуговування населення.

Володіючи великою  базо об’єктів нерухомості, що постійно поновлюється, по місту Черкаси, його передмість та м. Золотоноші і регіону, нашим клієнтам ми можемо запропонувати  різноманітний вибір об’єктів житлової і нежитлової нерухомості: квартири, будинки, ділянки, обє’кти комерційної нерухомості, а також широкий спектр консультаційних та інформаційних послуг.

На нашому сайті Ви зможете ознайомитись з об’єктами агентства, отримати необхідну інформацію, залишити заявку або замовлення  на купівлю, продаж, оренду різних об’єктів житлової та нежитлової  нерухомості.

Додаткову інформацію про агентство, наявність об’єктів, що Вас цікавлять, послуги що надаються, можна отримати на інших сторінках нашого сайту, або звернутись за адресою:

м. Черкаси, вул.Надпільна, 248-а ( на розі вул. Б.Хмельницького та Надпільної)  2-й поверх, офіс 204.                                            Телефони; (096) 778-26-48, (093) 250-70-75,  viber; (099) 753-05-65

м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 2.,  готель «Зоря», 2-й. поверх,  офіс 202.  Телефони: (093) 299-07-69, (097) 814-87-37

e-mail: krok-z@ukr.net
Сайт: www.krok.ck.ua

Години  роботи АН “КРОК”:
понеділок – п”ятниця з 9-00 до 18-00, субота –за попередньою домовленыстю

Послуги

При купівлі нерухомості:

Для будь-якого  з ПОКУПЦІВ квартири, будинку, дачі, котеджу, земельної ділянки, будь-якої комерційної нерухомості  АН “КРОК”  надає персонального рієлтора.  У його обов’язки входить:

 1. Попередня консультація щодо оподаткування операцій з нерухомістю, по ціновій політиці, стану, кон’юнктурі ринку нерухомості, змінам в правовому полі законодавства.
 2. Обробка інформації про об’єкти, що продаються, на ринку нерухомості, підбір варіантів, повною мірою відповідних Вашим побажанням, детальний збір інформації про кожен об’єкт, що цікавить Вас.
 3. Організація і показ  об’єктів, що цікавлять Вас, в зручний для Вас час.
 4. Проведення переговорів з продавцями, їх представниками про вартість об’єкту, терміни звільнення, умов проведення процесу продажу і підтвердження правомірності операції між сторонами.

При підписанні попереднього договору, юридичний супровід процесу продажу, Ваші інтереси відстоюватиме  професійний провідний фахівець АН «Крок». У його завдання входить:

 1. Вивчити документи  продавців, що встановлюють право власності та інші, пов*язані з продажем нерухомості.
 2. Обумовити зручні для Вас терміни і умови проведення операції, дати звільнення об’єкту нерухомості, зняття з реєстраційного обліку.
 3. Зібрати і підготувати пакет всієї необхідної документації для відчуження об’єкту, перевірити чистоту документів, що встановлюють право власності.
 4. Організувати супровід і проведення угоди купівлі – продажу, умови розрахунку.
 5. При передачі ключів від купленої Вами нерухомості, перевірити оплату всіх комунальних рахунків, телефонних переговорів, так само зняття з реєстраційного обліку колишніх власників.

При продажу нерухомості:

Для ПРОДАВЦІВ  квартир, будинків, дач, котеджів, земельних  ділянок, будь-якій комерційній нерухомості  АН «КРОК» надає наступний  спектр послуг:

 1. Попередні безкоштовні консультації і рекомендації відносно вартості об’єкту , оптимальних термінах продажу.
 2. Кваліфіковану оцінку стану і ринкової вартості Вашого об’єкту, проведення фотографування і підготовку детального опису об’єкту.
 3. Поради по оптимізації оподаткування при продажу Вашого об’єкта нерухомості.
 4. Безкоштовну рекламну кампанію об’єкту в друкарських виданнях-партнерах нашого агентства ( “От і До”, “Лівобережна”, “Афіша”, ). Виходячи із статусу Вашого об’єкту, рекламна кампанія може обговорюватися з клієнтом.
 5. Інформація про Ваш об’єкт поступить у всі агентські системи і стане доступна кожному операторові ринку нерухомості.
 6. Фотографії і детальний опис з плануванням Вашого об’єкту буде оперативно розміщено на нашому сайті.
 7. У Вас буде персональний ріелтор, який обмежить Вас від непотрібних і нав’язливих дзвінків. Ріелтор буде сам приймати і обробляти інформацію, що поступає, проводити переговори, організовувати перегляди Вашого об’єкту для зацікавлених покупців, відстоюючи і захищаючи Ваші інтереси.
 8. Проведенням переговорів, укладанням угод, що найбільшою мірою відповідають Вашим інтересам, підготовкою всієї необхідної юридичної, технічної і іншої документації, повним юридичним супроводом процесу продажу займатиметься професійний провідний фахівець АН «Крок».
 9. Оформлення договору купівлі-продажу буде проводитись у приватного або державного нотаріуса (по Вашому бажанню),  можлива організація розрахунку у відділенні банку.