Для того, щоб вигідно продати житлову нерухомість не треба довго чекати на свого покупця. Об’єкт, який рекламується більше півроку, насторожує покупців. Природньо, вони припускають, що власник не зміг продати квартиру раніше тому, що завищив її вартість, або наявні інші проблеми : присутні якісь приховані недоліки, не все в порядку з документами, чи якісь інші причини.
На ринку нерухомості нерідко зустрічається ситуація, коли власник завищує стартову вартість житла і  чекає свого покупця. Таким чином, як це не парадоксально – він втрачає гроші .

Всупереч переважаючій думці про те, що для того, аби вигідно продати нерухомість (тобто за максимум грошей), потрібно довго і нудно очікувати на «свого» покупця, часто практика показує, що така думка є помилковою і веде лише до втрати грошей (і часу) власниками нерухомості. Чому?
Щоб не бути голослівними, ми звернулися до покупців нерухомості з пропозицією переглянути квартири, які продаються вже більше півроку, і ось їх узагальнені відповіді:
«Ми не хочемо навіть дивитися ці квартири, тому що знаємо – вони давно продаються. А це означає, що з ними щось не так, інакше їх би давно купили. Тобто, тут або ціна завищена, або  документи не впорядку, або є якісь інші проблеми. Загалом, дивитися їх ми не будемо». Ці відповіді означають, що багато реальних покупців  можуть бути втраченими . А чим їх менше , тим менше і шансів продати нерухомість. Настане той день, коли власнику нерухомості доведеться знизити ціну ( звичайно, якщо він дійсно хоче її продати) , і не факт , що ця ціна буде навіть такою, яку йому, можливо, пропонували на початку продажу. Адже, як  показує  практика, – часто вона буває навіть набагато нижчою за пропоновану на старті продажу. Але скільки може бути втрачено часу, нервів від такого підходу до продажу вашої нерухомості…
Особливо боляче ці реалії б’ють по гаманцю власників нерухомості у часи спаду на ринку, коли з плином часу ціни на нерухомість падають.
Проводячи аналогію з торгівлею – нерухомість, яка довго продається, це як той товар, який залежався на складі, не актуальний і морально застарілий, для збуту якого є тільки один шлях – знизити ціну.

Ці висновки підтверджує і ріелторська практика: хочеш продати вигідно – зроби це швидко. Причому, вигідно – це і швидко , і дорого.